Viktoria Žižkov oblékne tři pruhy

Napsal admin • Čer 25th, 2010 • Rubrika: Adidas

Praha, 1. srpna 2007

Se silným partnerem po boku se Viktoria Žižkov vrací do 1. české fotbalové ligy. Dle dnešního oficiálního oznámení si klub do svého fotbalového portfolia vybrala společnost adidas ČR. Tradiční pruhované dresy třetího pražského zástupce v první lize tak doplní další tři pruhy, typické poznávací znamení adidasu. „Rozhodli jsme se vsadit na klub s dlouholetou tradicí a jeho ambice stát se nejen stabilním účastníkem nejvyšší fotbalové ligy, ale i pohárových soutěží. Věříme, že tímto partnerstvím vzniká oboustranně prospěšná spolupráce. To nejlepší vybavení, které můžeme hráčům Viktorie Žižkov poskytnout, jim umožní soustředit se plně na splnění jejich sportovních plánů. Pro adidas je partnerství součástí globální strategie posilování pozice ve fotbale, který je její doménou.“, uvedl vedoucí marketingu adidas ČR, Aleš Votoček.

Součástí společné spolupráce je nejen zajištění špičkového vybavení pro hráče na hřiště i mimo něj, ale rovněž společné aktivity směrem k široké základně fanoušků. Během několika měsíců by například v areálu stadionu Viktorie Žižkov měl vyrůst zbrusu nový adidas obchod s fanouškovským a fotbalovým zbožím.

Pražská Viktorka se smlouvou s adidasem zařadila po bok nejvýznamnějších evropských týmů jako FC Liverpool, AC Milan, Real Madrid, Bayern Mnichov, FC Chelsea, nebo Ajax Amsterdam, které adidas vybavuje.

Štítky: ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.