SPOLEČNOST ALPINE PRO USPĚLA V CZECH TOP 100!

Napsal admin • Čer 25th, 2010 • Rubrika: ALPINE PRO

ALPINE PRO se po úspěchu s olympijskou kolekcí na Zimních olympijských hrách ve Vancouveru nadále daří. Ve 12. ročníku žebříčku obdivovaných firem CZECH TOP 100 společnost ALPINE PRO zvítězila v odvětví Textilní, oděvní a kožedělný průmysl a stala se tak nejobdivovanější firmou v České republice v tomto oboru.
25. 3. 2010 proběhlo v Obecním Domě slavnostní vyhlášení žebříčku obdivovaných firem pořádané Sdružením CZECH TOP 100. Již po dvanácté hodnotili manažeři významných společností, finanční analytici, zástupci oborových svazů, sdružení a profesních asociací a další ekonomičtí odborníci to, které z firem české ekonomiky si zaslouží být obdivovány. Společnost ALPINE PRO se v loňském roce v žebříčku v oboru Textilní, oděvní a kožedělný průmysl objevila poprvé a hned obsadila 3.místo. V letošním roce se posunula o dvě příčky nahoru a žebříček vyhrála.
Diplom za 1. místo převzal Ing. Miroslav Zábranský, finanční ředitel ALPINE PRO, a.s. a člen představenstva. „Velmi si vážíme hodnocení odborníků a jsme hrdí, že uznání a prestiž firmy ALPINE PRO v České republice nadále stoupá. Letošní rok pro nás začal díky úžasnému úspěchu olympijské kolekce báječně a toto umístění je dalším důkazem, že svou práci děláme dobře. Je to třešnička na dortu celého týmu ALPINE PRO a za to velice děkujeme.“
Žebříček 100 obdivovaných firem ČR publikuje Sdružení CZECH TOP 100 již od roku 1999. Pro účely žebříčku jsou firmy rozděleny do 25 oborů. Stovku nejobdivovanějších firem pak tvoří ty, které se umístily na prvních čtyřech místech v každém oboru. V rámci hlasování oslovení odborníci hodnotí řadu kritérií, od základních ukazatelů firmy, přes jejich vztah k lidem ve firmě po vztah firmy ke společnosti jako takové. Bližší informace a kompletní výsledková listina je k dispozici na www.czechtop100.cz.

Štítky:

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.