Andy Murray přechází do tenisové stáje adidas

Napsal admin • Čer 25th, 2010 • Rubrika: Adidas

adidas Supernova Cushion 7, nejnovější verze oblíbené běžecké obuvi Supernova Cushion, získala od uznávaného běžeckého časopisu Runner’s World ocenění „Nejlepší aktualizace roku 2008″. Toto ocenění výrazně podtrhuje dobré jméno kategorie běžecké obuvi adidas i pozitivní vývoj v této kategorii. Běžecká bota Supernova Cushion 7 s přehledem zvítězila nad dalšími sedmi účastníky testu. Test zahrnoval letošní aktualizované modely obuvi pro běžce s neutrální biomechanikou.


Dvaadvacetiletý Brit je jediným sportovcem značky adidas, který bude v sezoně jaro/léto 2010 nosit oblečení adidas Competition v modrobílých barvách. Tenisové trenýrky i tričko s límečkem jsou vybavené nejmodernějšími technologiemi CLIMACOOL® a FORMOTION™. Tyto materiály dokonale padnou na tělo a společně zaručují, že Andyho při vrcholných výkonech i za největšího vedra podpoří pocit sucha příjemné teploty.

Andy Murray: „Těším se na zahájení nové sezony v produktech adidas. V australském létě potřebuje člověk oblečení, které je lehké a pohodlné, a ve kterém se člověk cítí i vypadá skvěle. Moje nová řada oblečení přesně tohle nabízí. Společně jsme pro rok 2010 vyvinuli pár skvělých produktů.“


Andy Murray, v současnosti světová čtyřka, zatím vyhrál 14 turnajů ATP World Tour, na US Open 2008 byl druhý a na Wimbledonu v roce 2009 postoupil do semifinále. Po vítězství na ATP World Tour Masters 1000 v Montrealu v roce 2009 dosáhl prozatímního vrcholu své kariéry, druhého místa v žebříčku ATP. Stal se tak nejvýše hodnoceným britským tenistou v ATP od roku 1973. Andy se připojil k řadě vynikajících velvyslanců značky adidas, jako jsou například David Beckham a Muhammad Ali, a také tenisové legendy Steffi Grafová, Rod Laver nebo Stan Smith.

Řada oblečení Andy Murray Competition a obuvi Barricade bude k dostání u vybraných prodejců po celém světě od 1. ledna 2010 a tyto výrobky lze také koupit online na www.shop.adidas.com.

Štítky: ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.