adidas pokračuje v podpoře T-Mobile Teamu

Napsal admin • Čer 25th, 2010 • Rubrika: Adidas

V reakci na nedávný vývoj, Bob Stapleton, generální manažer T-Mobile Teamu, nastínil adidasu akční plán k prevenci dopingu v jeho týmu a ke zlepšení prostředí v cyklistickém sportu. Na základě těchto kroků bude adidas i nadále podporovat tým T-Mobile a jeho management.

adidas učinil toto rozhodnutí přestože si je vědom, že je stále mnoho mezer v dopinkových kontrolách a neexistují záruky pro sport oproštěný od farmaceutik. Ale z pohledu adidasu, T-Mobile Team učinil vstřícné a nutné kroky k dosažení tohoto cíle. Řešení formou odstoupení by se rovnalo kapitulaci před dopinkovým problémem. Rozhodnutí pokračovat ve spolupráci bylo dále podpořeno úzkým zapojením Národní antidopingové agentury (National Anti Doping Agency (NADA)) do antidopinkového kontrolního procesu týmu T-Mobile. Neustálé posilování pozice i práce agentury NADA nabízí reálnou šanci na úspěch v boji proti dopinku.

Nicméně, základní postoj společnosti se nezměnil: adidas okamžitě ukončí spolupráci se sportovci, kteří jsou shledáni vinnými z dopinku.

Štítky: ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.