adidas Originals PODZIM/ZIMA 2007

Napsal admin • Čer 25th, 2010 • Rubrika: Adidas

adidas Originals PODZIM/ZIMA 2007

Praha, září 2007

Kolekce na tuto sezónu je rozdělena do šesti hlavních témat pro ženy i muže, všechny silně ovlivněny historickým odkazem značky adidas a její originalitou.

Materials of the World/Materiály světa

Kolekce limitovaných klíčových modelů, které prezentují perfektní směs dobře zavedených tvarů inspirovaných různými světovými kulturami. Každý product vypráví příběh o unikátním způsobu života skrze použití tradičním materiálů ze zemí jako je Peru, Kanada, Anglie, Grónsko a Japonsko a dalších.

Black & White / Černá & Bílá

Luxusní kolekce pro ženy i muže, která se pyšní minimalistickou ale silnou barevnou paletou černé a bile. Kolekce obsahuje klasiku Originals jako bundu “83-C Tracktop” nebo teplákovou soupravu „Supergirl Tracksuit“ a i ikony typických Originals modelů bot jako jsou adicolor, Rod Laver nebo Stan Smith. Součástí kolekce pro dámy je i luxusní využití Swarovski bižuterie. Nelze nezmínit jednoduché, ale zároveň nadčasové Superstar Crystal, které jsou poseté 999 kusy černých Swarovski krystalků a jejichž limitovaná edice 15ti kusů na ČR a cena 14.990 Kč napoví, že jsou určeny pro opravdu vyjímečné dámy.

Sleek

Vyjímečná řada speciálně vytvořená pro ženy. Řada klasických botových modelů Originals přetvořená do elegantní a uhlazené formy elegantních tvarů, které stále vyzařují historii původních modelů.

Clean Casual

adidas Originals poprvé představuje na muže zaměřenou kolekci Clean Casual. Kolekce nabízí nepostradatelných nezbytností v široké škále stylů i střihů.

Ali by adidas

Kolekce „Ali by adidas“ představuje projekt „the Ali Values Project“ (Projekt hodnot Aliho), s využitím výtvorů současných umělců, kteří svými díly oslavují ideály, které Muhammad Ali ztělesňuje: respekt, sebevědomí, odhodlání, přesvědčení, víra a odevzdání. LeRoy Neiman, Cey Adams, Shephard Fairey, Eric Bailey, HVW8, Usurgrow jsou mezi těmi nejuznávanějšími umělci naší doby. Reprezentují významný mix umění i street artu a jejich účast tak přislibuje zajímavou „Ali by adidas“ kolekci.

Respect M.E.

Spolupráce Missy Elliot se značkou adidas si pro tuto sezónu bere inspiraci v různých stylů tance z minulosti i současnosti a vzdává hold vyjádření sama sebe skrze tanec.

Štítky: , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.