adidas odhalil nový styl pro tým LA Galaxy zatímco se David Beckham připravuje k debutu v americké Major League Soccer

Napsal admin • Čer 25th, 2010 • Rubrika: Adidas

Tiskové zprávy

adidas odhalil nový styl pro tým LA Galaxy zatímco se David Beckham připravuje k debutu v americké Major League Soccer

CARSON, California/Praha (čtvrtek, 11. července, 2007)

Dnes adidas a tým LA Galaxy z Major League Soccer (MLS) uvedli nově předělanou týmovou uniformu a logo týmu pro sezónu 2007. Jedná se o první redesign dresů, kterou tým za svou 12ti letou historii absolvoval a je načasován k příchodu mezinárodní fotbalové hvězdy, Davida Beckhama do týmu Galaxy. adidas a LA úzce spolupracovali s SME Brands na vývoji nového loga. Premiérou pro nové dresy LA Galaxy bude utkání s Chelsea FC v rámci the World Series of Football tournament, 21. července v The Home Depot Center v univerzitním areálu California State University v Dominguez Hills ve městě Carson, Kalifornie.

“Chtěli jsme dosáhnout klasického a čistého vzhledu, který by odolal i testu času, který by mohli i další generace hráčů a fanoušků nosit s pýchou i mimo hřiště,” řekl prezident LA Galaxy a generální manager, Alexi Lalas. “Snažili jsme vytvořit dres s pohledem upřeným do budoucna ale zároveň i malým ohlédnutím za naší minulostí. S adidasem a SME jsme byli schopni dosáhnout toho, co jsme chtěli a dokonce více.”

Nový adidas dres obsahuje našitý erb s kvasarem (druh nebeského tělesa), symbolem LA Galaxy a s dvěmi vyšitými hvězdami, které reprezentují dvě mistrovství MLS Cup; doprovází je tři pruhy adidas na rukávech. Dres take zdůrazňuje nové barvy LA Galaxy týmu: akademickou modrou, zlatou a bílou.

“Kvasar je srdcem galaxie a vyzařuje neuvěřitelné množství světla a energie,” doplnil Lalas. “Náš erb ukazuje kvasar oslnivě zářící v hluboké modři kalifornské oblohy. Osvětluje tak iniciály “LA”, které jsou celosvětově používány pro naše City of Angels (Město andělů). Zlatá barva vzdává čest skvělé historii týmu Galaxy a tradici Zlatého státu (americká přezdívka pro Kalifornii)”

President AEG a CEO Timothy J. Leiweke, MLS komisař Don Garber, hlavní trenér LA Galaxy Frank Yallop a Lalas předají Davidovi Beckhamovi jeho personifikovaný dres LA Galaxy v 10:00 ráno místního času v pátek, 13. července v průběhu oficiální prezentace v The Home Depot Center.

“Jsme nadšení, že jsem partnery LA Galaxy, MLS i Davida Beckhama v tak vzrušující etapě fotbalu v U.S.A.,” řekl Antonio Zea, šéf fotbalové sekce pro adidas America. “Celosvětová poptávka po novém dresu týmu Galaxy je velmi silným indikátorem významnosti, kterou si liga MLS, její týmy i hráčí budují na světové scéně.”

V sadě Galaxy dresů je použito to nejnovější z adidas textilních technologií včetně technologií ClimaCool™ and FlowMapping™, které odvádějí teplo a pot od těla a osvědčily se ke snížení únavy a dehydratace. Dresy take obsahují technologii ForMotion™, vyvinutou k tomu, aby textilie obepnula sportovcovo tělo díky svému 3D designu a také snížila možné podráždění pokožky použitím plochých švů.

Oficiální adidas LA Galaxy řada licensovaných produktů obsahuje replika – domácí dres, replika – away dres a tréninkové dresy, stejně tak další oblečení a tréninkové vybavení. Prodej začíná v USA u klíčových prodejců 11. července. adidas je oficiální sponzorem, dodavatelem a majitelem licence pro všech 13 týmů Major League Soccer jako součást dlouhodobého partnerství podepsaného mezi adidasem, MLS a Soccer United Marketing v roce 2004.

adidas je firmou s celosvětovým působením v designu, vývoji a marketingu sportovní obuvi, oděvů a příslušenství s posláním stát se vedoucí sportovní značkou světa. Značka adidas je součástí adidas Group, korporace, která zahrnuje značky jako Reebok, TaylorMade a Rockport.

Podívejte se také na nejlepší cviky na boky pro vytvarování vašich boků.

Štítky: ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.