adidas by Stella McCartney podzim/zima 07 – Představujeme Gym Dance –

Napsal admin • Čer 25th, 2010 • Rubrika: Adidas

adidas a Stella McCartney odhalují kolekci podzim/zima 2007 nesmírně úspěšné spolupráce, která tímto vstupuje do své již 6. sezóny. Zlatými hřeby celé kolekce je nepochybně segment Dance z kategorie Gym a další řada Wintersports kategorie jako pokračování nadšeně přijaté premiérové kategorie z kolekce podzim/zima 2006, která byla zatím tím nejúspěšnějším zavedením nového segmentu od začátku celé spolupráce. V kategorii Running je mnoho produktů designováno pro snadné sbalení, aby bylo možné oblíbené sportovní vybavení sbalit s sebou i to do té nejmenší tašky.

Nový segment Dance z kategorie Gym překlenuje mezeru mezi klasickou módou a současným sportem. Měkké a splývavé tvary namíchané se hedvábnými látkami, delikátní detaily a tónové barvy s kontrasty matu a lesku vyjadřují náladu a podporují celkové prostředí tohoto sportu. Vrstvení je klíčovým tématem v této kategorii, která také obsahuje úmyslně nadměrně veliká trička s grafickými elementy, robustní “zateplováky” na nohy i ruce, které nakombinované s klasickými legínami celý vzhled ideálně doplňují.

Dva produkty, které této kategorii udávají směr jsou Dance Leotard a bota Suriya. Nízká a velmi ženská Suriya je doplněná tlustými tkanicemi a je předtvarována do aktivní pozice tak, aby nabídla svobodu pohybu společně s perfektním citem pro povrch podlahy.

Stella McCartney řekla o této nové kategorii: “Mám pocit, že tanec je něco, pro co je inspirováno čím dál tím více lidí. Je to stylový, ženský a sexy sport, ale nepovažuji jej za soutěživý sport, ale spíše za něco co vychází z duše. Je to velmi příjemný způsob, jak cvičit.“

Produkty z kolekce Wintersports/Zimní sporty jsou navrženy především s myšlenkou na izolaci a ochranu. Nejdůležitějšími produkty jsou Wintersports Performance Jacket se zabudovaným systémem ochrany při lavině, a luxusní bota Wintersports Boot společně s bezešvými základními spodními vrstvami. Různá škála siluet zahrnuje ženské, postavu obepínající outfity společně s produkty, které jsou stále elegantní ale zároveň si berou inspiraci z pracovních a armádních oděvů.

Running/Běhání je třetí klíčovou kategorii, s provedením světelných efektů při použití za šera, či tmy a soustředí na maximální viditelnost dokonce i v noci. Všechny produkty obsahují fluorescentní a světlo odrážející prvky; lehkost a flexibilita jsou z designů velmi evidentní, zvýraznění těchto prvků je dosaženo použitím průhledných materiálů, vrstvených síťovin a lehce sbalitelných vlastností. Doplňky tvoří důležitou část kolekce. Tuto sezónu byla nabídka rozšířena a zahrnuje speciální sadu přívěšků. Materiály připomínající horolozecké lana i karabiny vytvářejí hravý kontrast k tlumeným barvám kolekce, karabinami inspirovaná srdce se snadno připevňují k taškám nebo oděvům

Barevná paleta nové sezony je dominována přírodním vzhledem s měkkými tóny jako „new amande“, „light space“ nebo „bronco“ a také sofistikovanými odstíny tmavší modré a zelenými tony v kontrastu neočekavanými ostrými barvami „intense pink“ a „electricity“, které dodávají těmto kouskům funky náboj.

Kolekce v tuto dobu příchází do obchodů. V ČR je k dostání v těchto obchodech:

  • adidas Concept Store, pasáž Černá růže, Na Příkopě 12, Praha 1
  • City Sport, Anděl City, roh Plzeňské a Stroupežnického, Praha 5
  • A3 sport, Václavské nám. 36, Praha 1
  • adidas, Palác Flóra, Vinohradská 149, Praha 3
  • City Sport, T.G.M. 33, Karlovy Vary
Štítky: , , , , , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.